STRUKOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA ROVINJ - SCUOLA DI FORMAZIONE PROFESSIONALE EUGEN KUMIČIĆ ROVIGNO

Srijeda, 15 Veljača 2023 09:17

Suradnja s tvrtkom Darna Rovinj

Napisao/la

Zahvaljujući rovinjskoj tvrtki DARNA-Liquor Factory of Rovinj, te nesebičnosti vlasnice gđe. Katerine Latinović, danas su naši učenici imali priliku učiti kako spremiti dobar cocktail uz pomoć proizvoda ove jedine rovinjske tvornice alkoholnih pića.

Uranjajući najprije u povijest tvrke, koja uskoro slavi svoje stogodišnje postojanje, o čemu nas je danas pobliže upoznala i sama vlasnica Katerina, u nastavku je barmen Leon Dobreva pokazao tajne pripreme maštovitih i ukusnih cocktaila.

Početak je ovo još jedne uspješne suradnje, čime će naši učenici i u budućnosti imati priliku učiti o ovim tradicijskim rovinjskim proizvodima i time dalje zagovarati potrebu korištenja vlastitih lokalnih proizvoda, njihovu promociju, održivost i vrijednost samih proizvoda:-)

© 2020 SSEK. All Rights Reserved. Designed By LCSTUDIO

Naša web stranica koristi kolačiće (tzv. COOKIES) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti, analize korištenja naše web stranice, radi pružanja prilagođenog sadržaja i oglasa, te kako bi Vam pružili sadržaj trećih strana s kojima imamo odnos. Klikom na "Prihvaćam" pristajete na korištenje kolačića. Sve o korištenju i reguliranju kolačića možete pronaći na poveznici.