STRUKOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA ROVINJ - SCUOLA DI FORMAZIONE PROFESSIONALE EUGEN KUMIČIĆ ROVIGNO

Subota, 11 Svi 2019 11:06

Potpisani sporazumi sa velikim poduzećima

Napisao/la

Sretni smo što smo 10. svibnja, svečano potpisali Sporazum o obavljanju stručne prakse i stipendiranju učenika naše škole. Potpisivanje samog sporazuma održalo se u našem školskom restoranu.
Radi se o sporazumu suradnje između naše škole i triju uspješnih poduzeća, British American Tobacco BAT d.d., A&R Carton Istra d.d. i Komunalni servis d.o.o. 
Naime, navedena će poduzeća stipendirati učenike koji budu upisali zanimanje elektromehaničar, od druge godine školovanja. Zanimanje koje ponovno uvodimo u našu školu, u dogovoru i zbog potreba samih poduzeća. Samom potpisivanju prisustvovali su, osim ravnatelja škole Emila Nimčevića, Gary John Noble, član uprave BAT-a, Enis Kancelir, direktor A&R Carton Istre, Želimir Laginja, direktor Komunalnog servisa, te Marino Budicin, dogradonačelnik Grada Rovinja-Rovigno.

Više u ovoj kategoriji: « Naši volonteri Projektni dan škole »
© 2020 SSEK. All Rights Reserved. Designed By LCSTUDIO