Utorak, 28 Svibanj 2019 08:43

Projektni dan škole

Napisao/la

Projektni dan škole:-)
22. svibnja, povodom posljednjeg nastavnog dana naših maturanata, organizirali smo projektni dan za sve učenike naše škole. 
Naši su maturanti već tradicionalno, otplovili brodom sa svojim razrednicima. Obilaskom rovinjskog arhipelaga, te ručkom u Limskog kanalu na najlijepši su se način oprostili od svojih školskih klupa.
Učenici 1.d, 1.c i 1.b razreda imali su Eko dan. Svojim su primjerom pokazali kako se svatko od nas mora brinuti za naš okoliš, te tako očistili plaže od Škarabe do Uvale Polari. Na tom putu naše vrijedne učenike i profesore, djelatnici Maistre u TN Villas Rubin, počastili su svježim napitkom.
Učenici 2.c, 2.d i 3.c razreda u pratnji arheologa Muzeja Grada Rovinja, Damira Matoševića, posjetili su arheološko nalazište, gradinu Monkodonju. Hvala Damiru na nesebičnom prenošenju znanja našim učenicima.
I za kraj učenici 2.b razreda sa svojim su razrednikom ostali u školi i uređivali prostorije našeg strojnog i informatičkog kabineta.
Još jedan novi projekt u ovoj godini priveli smo kraju učeći, družeći se i zabavljajući se sa našim učenicima. Bravo:-)